www.fit4fun.cz
Úvodní stránka Rezervace cvičení

Rozšíření nabídky pro hráče squash centra

Článek vložen 26.10.2010 | Tisk

Podařilo se nám zajistit po dohodě s koupalištěm Flošna  zvýhodněné vstupné při návštěvě wellnescentra Na Flošně. Nabídka pro návštěvu wellnescentra platí vždy jen v den návštěvy squash centra.

1 hodina Wellnescentra Na Flošně ........ 120 Kč vč. DPH hotově

100 Kč ........... městská karta, čipové hodinky

30 minut ........ 190 Kč vč. DPH hotově, masážeVŠ LIGA nově ve Squash centru Za Vodou

Článek vložen 24.09.2010 | Tisk

Od nového školního roku k nám do Hradce konečně přichází studentská sportovní organizace VŠ LIGA.
Vysokoškolská amatérská liga začala fungovat v roce 2007 v Praze a dnes ji můžeme nalézt ve všech 11 univerzitních městech po celé České republice. V současné době sdružuje 3000 členů, pro které pořádá sezónní ligy, turnaje, kempy ve všech možných sportech. Pro zimní semestr se v Hradci Králové otevírají ligy ve squashi, badmintonu, tenise, bowlingu a stolním fotbálku. Jsme rádi, že naši původně vlajkovou loď, SQUASH, máme možnost hrát i v prostorách Squash centra Za Vodou.

Co nám spolupráce Squash centra Za Vodou a VŠ LIGY přináší?

  • 10% až 50% slevu oproti nečlenské studentské ceně, která nyní ve vybraných hodinách činí 100,- Kč
  • další benefity pro hráče VŠ LIGY jako např. 25% slevy na vstup do Wellnesscentra, a 20% slevu na bowling

Zapojením se do VŠ LIGY se seznámíte nejen s mnoha novými hráči a soupeři, ale také jejich herními styly, které dozajista přispějí ke zlepšení vašich herních schopností. Navíc je to další jedinečná příležitost najít kamarády, se kterými se rádi uvidíte nejen na kurtu, ale i mimo něj. V tomto semestru máme taktéž jedinečnou možnost využít Akce 1+1 Zdarma ve všech ligách v Hradci Králové.

Podrobnější informace a registrace na stránkách www.vsliga.czKlik - plná velikost

Klik - plná velikost


Prodej permanentek

Článek vložen 09.05.2010 | Tisk

Pro pravidelné hráče a squashové nadšence jsme připravili sadu 3 druhů permanentek, které umožní hraní v libovolném časovém pásmu a přidají nějakou tu hodinku jako bonus. Zejména pro podnikatelskou klientelu je připravena tzv. Zlatá karta, které umožní celoroční hraní bez omezení. Nákup permanentek můžete realizovat prostřednictvím našeho internetového obchodu.
Rezervace - návod